Η ΧΑΜΕΝΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ: Ο ΣΥΜΠΑΙΚΤΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΖΕ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ... ΑΣΤΟΧΟΥΣΕ! (VID)

Ο Χρήστος Κορομηλάς της ομάδας του Απόλλωνα Δοκιμίου θα γραφτεί στην ιστορία. Οχι για καλό λόγο.

Η χαμένη ευκαιρία του αιώνα: Ο συμπαίκτης του πανηγύριζε την ώρα που... αστοχούσε! (vid)

Στο ποδόσφαιρο, όλα μπαίνουν και όλα χάνονται! Στο 4ο λεπτό των καθυστερήσεων του αγώνα της Α’ κατηγορίας ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας Απόλλων Δοκιμίου – Θύελλα Παραβόλας και ενώ οι γηπεδούχοι προηγούνται 1-0, όλοι οι παίκτες της Θύελλας πάνε στην αντίπαλη περιοχή σε εκτέλεση κόρνερ. Ακόμα κι ο τερματοφύλακας…

Οι παίκτες του Απόλλωνα κλέβουν τη μπάλα και βγαίνουν μόνοι τους, χωρίς αντίπαλο κοντά. Σίγουρο το γκολ. Τόσο σίγουρο που ο ένας αρχίζει να πανηγυρίζει όταν πέρασε τη σέντρα.