ΔΕΝ… ΜΠΟΡΕΙ Ο ΠΑΟΚ!

Αγώνες Κυπέλλου στις επιλογές  από το σημερινό κουπόνι του στοιχήματος!

Δεν… μπορεί ο ΠΑΟΚ!

Το Κύπελλο Ελλάδας κλέβει την παράσταση μεσοβδόμαδα και συγκεντρώνει κυρίως στοιχηματικό ενδιαφέρον, μιας και ο Παναθηναϊκός αποκλείστηκε στην προηγούμενη φάση από τον Αρετόπουλο και τη Λαμία και δεν συμμετέχει στα προημιτελικά.

Ο ΠΑΟΚ υποδέχεται τον Ατρόμητο χωρίς τους δανεικούς Ουάρντα, Γιαννούλη, Χατζηϊσαΐα, αλλά το μυαλό του είναι κυρίως στο Πρωτάθλημα. Ακόμα κι αν κερδίσει, περιμένουμε να γίνει δύσκολα, με τους φιλοξενούμενους να αντέχουν τουλάχιστον ένα ημίχρονο. Μην ξεχνάμε ότι και στο παιχνίδι Πρωταθλήματος πριν από λίγο καιρό οι Περιστεριώτες εμφανίστηκαν άκρως ανταγωνιστικοί χωρίς τους ίδιους παίκτες και χρειάστηκε ένα πέναλτι-μαϊμού για να ξεκολλήσει ο ΠΑΟΚ.

Αγώνες κυπέλλου περιλαμβάνει η σημερινή ημέρα και στην Ισπανία, με την προσοχή μας να εστιάζεται στον επαναληπτικό της Αλαβές με τη Βαλένθια. Αμφότερες ομάδες της La Liga έχουν στραμμένο το βλέμμα και στο πρωτάθλημα, αλλά δεν λένε όχι και στη διάκριση μέσω του Κυπέλλου. Ειδικά οι γηπεδούχοι, που στάθηκαν άτυχοι στο πρώτο ματς, χάνοντας με 2-1, παρότι προηγήθηκαν στο δεύτερο ημίχρονο, αλλά έμειναν με 10 παίκτες μετά το 1-1. Θα πάμε στην ασφάλεια των 2-3 γκολ, που έχει «κάτσει» και στο προηγούμενο ματς, αλλά και σε αυτό του Πρωταθλήματος (Αλαβές-Βαλένθια 1-2).