ΠΡΕΜΙΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΘΕΤΙΔΑ ΒΟΥΛΑΣ

Πραγματοποιήθηκε πριν από λίγη ώρα η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α1 βόλεϊ γυναικών με τα «Φίνα Κορίτσια» να αντιμετωπίζουν στην πρώτη αγωνιστική την Θέτιδα Βούλας. Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα.

Πρεμιέρα με τη Θέτιδα Βούλας

Στα γραφεία της ΕΟΠΕ, πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι της Τρίτης (26/7) η κλήρωση του νέου πρωταθλήματος και ο Παναθηναϊκός ξεκινάει τις υποχρεώσεις του, με την εντός έδρας αναμέτρηση, απέναντι στη Θέτιδα Βούλας.

Την 5η αγωνιστική, έρχεται το πρώτο ντέρμπι εκτός έδρας με την ΑΕΚ, ενώ δύο αγωνιστικές μετά το «τριφύλλι» θα αντιμετωπίσει τον Ολυμπιακό εκτός έδρας.

Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα των αγώνων:

1η αγωνιστική 22-23/10

Γ.Σ. Ηλιούπολης – Πανναξιακός

Άρης – Μακεδόνες

Αίας Ευόσμου – Ελπίδα Αμπελοκήπων

ΑΕΚ – Μαρκόπουλο

ΑΟ Θήρας – Ολυμπιακός

Παναθηναϊκός – Θέτιδα Βούλας

 

2η αγωνιστική 29-30/10

Παναθηναϊκός – Ηλιούπολη

Πανναξιακός – Άρης

Μακεδόνες – Αίας Ευόσμου

Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΑΕΚ

Μαρκόπουλο – ΑΟ Θήρας

Θέτιδα Βούλας – Ολυμπιακός

 

3η αγωνιστική 5-6/11

Άρης – Παναθηναϊκός

Αίας Ευόσμου – Πανναξιακός

ΑΕΚ – Μακεδόνες

ΑΟ Θήρας – Ελπίδα Αμπελοκήπων

Ολυμπιακός – Μαρκόπουλο

Ηλιούπολη – Θέτιδα Βούλας

 

4η αγωνιστική 9/11

Παναθηναϊκός – Αίας Ευόσμου

Ηλιούπολη – Άρης

Πανναξιακός – ΑΕΚ

Μακεδόνες – ΑΟ Θήρας

Ελπίδα Αμπελοκήπων – Ολυμπιακός

Θέτιδα Βούλας – Μαρκόπουλο

 

5η αγωνιστική 12-13/11

ΑΕΚ – Παναθηναϊκός

Αίας Ευόσμου – Ηλιούπολη

ΑΟ Θήρας – Πανναξιακός

Ολυμπιακός – Μακεδόνες

Μαρκόπουλο – Ελπίδα Αμπελοκήπων

Άρης – Θέτιδα Βούλας

 

6η αγωνιστική 19-20/11

Παναθηναϊκός – ΑΟ Θήρας

Ηλιούπολη – ΑΕΚ

Άρης – Αίας Ευόσμου

Πανναξιακός – Ολυμπιακός

Μακεδόνες – Μαρκόπουλο

Θέτιδα Βούλας – Ελπίδα Αμπελοκήπων

 

7η αγωνιστική 23/11

Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός

ΑΟ Θήρας – Ηλιούπολη

ΑΕΚ – Άρης

Μαρκόπουλο – Πανναξιακός

Ελπίδα Αμπελοκήπων – Μακεδόνες

Αίας Ευόσμου – Θέτιδα Βούλας

 

8η αγωνιστική 26-27/11

Παναθηναϊκός – Μαρκόπουλο

Ηλιούπολη – Ολυμπιακός

Άρης – ΑΟ Θήρας

Αίας Ευόσμου – ΑΕΚ

Πανναξιακός – Ελπίδα Αμπελοκήπων

Θέτιδα Βούλας – Μακεδόνες

 

9η αγωνιστική 3-4/12

Ελπίδα Αμπελοκήπων – Παναθηναϊκός

Μαρκόπουλο – Ηλιούπολη

Ολυμπιακός – Άρης

ΑΟ Θήρας – Αίας Ευόσμου

Μακεδόνες – Πανναξιακός

ΑΕΚ – Θέτιδα Βούλας

 

10η αγωνιστική 10-11/12

Παναθηναϊκός – Μακεδόνες

Ηλιούπολη – Ελπίδα Αμπελοκήπων

Άρης – Μαρκόπουλο

Αίας Ευόσμου – Ολυμπιακός

ΑΕΚ – ΑΟ Θήρας

Θέτιδα Βούλας – Πανναξιακός

 

11η αγωνιστική 17-18/12

Πανναξιακός – Παναθηναϊκός

Μακεδόνες – Ηλιούπολη

Ελπίδα – Άρης

Μαρκόπουλο – Αίας Ευόσμου

Ολυμπιακός – ΑΕΚ

ΑΟ Θήρας – Θέτιδα Βούλας

Τα βλέπουμε όλα πράσινα και στο Instagram. Ακολούθησέ μας!
ΜΟΙΡΑΣΟΥ ΤΟ
ΕΚΤΥΠΩΣΗ

ΕΞΕΔΡΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Δευτέρα, 16 Σεπτεμβρίου