ΔΩΝΗΣ: «ΘΑ ΤΟ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ»!

Το μήνυμα του Γιώργου Δώνη στους παίκτες στο ημίχρονο και η πίστη όλων στην ανατροπή.

Δώνης: «Θα το γυρίσουμε»!

Αυτό, που πέτυχε ο Παναθηναϊκός κόντρα στην ΑΕΚ μπορεί να του αλλάξει όλη την χρονιά, Δεν είναι μόνο η νίκη, είναι και ο τρόπος, που ήρθε με αυτή την ανατροπή.

Στο ημίχρονο με το σκορ να είναι στο 0-2 ελάχιστοι φίλοι της ομάδας πίστευαν στην ισοπαλία και κανείς στη νίκη. Αυτός, που το πίστευε ήταν ο Γιώργος Δώνης.

Έβλεπε την ομάδα στο μπουθ στο ΟΑΚΑ μαζί με τον συνεργάτη του Γιώργο Γεωργιάδη και η εικόνα, που είχε ήταν, ότι το 0-2 ήταν υπερβολικό για το πρώτο μέρος, που είχε τρεις φάσεις η ΑΕΚ και είχε πετύχει δύο γκολ.

Ο Δώνης το πίστευε και έστειλε μήνυμα στους παίκτες στο ημίχρονο μέσω των συνεργατών του, αφού δεν είχε το δικαίωμα να είναι στα αποδυτήρια.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΡΑΣΙΝΗ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ...