ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΛΑΜΙΑ: ΑΥΤΟ ΕΞΟΡΓΙΣΕ ΤΟΥΣ «ΠΡΑΣΙΝΟΥΣ» (PHOTO)

Δείτε τι ήταν αυτό που έκανε… έξαλλους παίκτες, προπονητές και φιλάθλους του Παναθηναϊκού στον επαναληπτικό με τη Λαμία…

Παναθηναϊκός – Λαμία: Αυτό εξόργισε τους «πράσινους» (photo)

Όπως αναφέραμε, οι φιλοξενούμενοι έχουν παραταχθεί στη Λεωφόρο με μοναδικό σκοπό να κάνουν καθυστερήσεις, να μη παιχτεί ποδόσφαιρο και να διαφυλάξουν το υπέρ τους 4-1 από τον πρώτο αγώνα. Την ίδια ώρα ο Παναθηναϊκός προσπαθεί να φτάσει στο γκολ που θα δώσει και ψυχολογική ώθηση για τη μεγάλη ανατροπή.

Την ώρα, λοιπόν, που δεν παίχτηκε περισσότερη από μισή ώρα καθαρού ποδοσφαίρου στο πρώτο ημίχρονο, λόγω των καθυστερήσεων που έκαναν οι παίκτες της Λαμίας, ο τέταρτος διαιτητής σε συνεννόηση με τον Κομίνη, έδειξαν μόνο ένα λεπτό έξτρα χρόνου για τα πρώτα 45’! Αυτό ήταν αρκετό για να προκαλέσει έντονο εκνευρισμό στη Λεωφόρο…