ΤΟ «ΠΡΑΣΙΝΟ» ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ

Ο Παναθηναϊκός Αθλητικός Όμιλος δίνει πολλούς σημαντικούς αγώνες σε Αττική και επαρχία σε ένα Σαββατοκύριακο κατά την διάρκεια του οποίου  διακυβεύονται τίτλοι, πανελλήνια μετάλλια, άνοδος και συμμετοχές σε φάιναλ φορ κυπέλλου.

Το «πράσινο» πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Σάββατο 6 Απριλίου

10:00 και 13:00 ΣΕΦ Μπαράζ ανόδου Α2 γυναικών πινγκ πονγκ με τη συμμετοχή του Παναθηναϊκού

10:00 Βύρωνας, πανελλήνιο πρωτάθλημα αεροβόλων όπλων ανδρών-γυναικών με την  συμμετοχή του ΠΑΟ

12:45 «Ν. Γραμματικός» Σαλαμίνα Νέοι Αρκτούροι-Παναθηναϊκός Κ16 ποδόσφαιρο σάλας ημιτελικός κυπέλλου

13:00 ΟΑΚΑ 3o τρόπαιο κολύμβησης Παναθηναϊκού 

13:00 Χαϊδάρι, Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός ,Πανελλήνιο πρωτάθλημα  υδατοσφαίρισης Νέων ανδρών 

15:00 Στύλος Χανίων, Κανελλόπουλος Μάστερ αγώνας χρονομέτρησης ποδηλασίας

15:00 Στόμιο Λάρισας , αγώνας χρονομέτρησης ποδηλασίας με τη συμμετοχή των Ζεγκλή, Καρατζένη, Γκαζώνη, Λάβαρη, Τζανή και Παπαδομιχελάκη

18:15 «Ν. Γραμματικός» Σαλαμίνα Ερμής Ζωγράφου-Παναθηναϊκός Κ18 ποδόσφαιρο σάλας ημιτελικός κυπέλλου

18:45 «Π.Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-Αγία Παρασκευή παμπαίδες βόλει 

19:00 Χαϊδάρι, Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός πανελλήνιο πρωτάθλημα Μίνι Παίδων

19:00 Κηφισιά, Κηφισιά-Παναθηναϊκός Volleyleague πλέι οφ 

20:00 Καρέας, ΑΟ Καρέας-Παναθηναϊκός βόλεϊ παγκορασίδες 2

21:00 Χαϊδάρι, Παναθηναϊκός-ΟΦΗ , Πανελλήνιο πρωτάθλημα  υδατοσφαίρισης Νέων ανδρών 

21:30 »Π.Γιαννακόπουλος» , Παναθηναϊκός-Κρόνος Γέρακα , τελικοί ΕΣΚΑ κορασίδων

Κυριακή 7 Απριλίου

09:00-21:00  ΟΑΚΑ 3ο τρόπαιο κολύμβησης Παναθηναϊκού

09:00 Δεσκάτη Γρεβενών,πανελλήνιο πρωτάθλημα ορεινού δρόμου και από πλευράς ΠΑΟ συμμετέχουν οι Θεοδωρακάκος και Κάσσος

09:30 Σχινιάς, ποδηλατικός αγώνας του ΠΑΟ στη μνήμη του άλλοτε ποδηλάτου του Συλλόγου Κυριάκου Ορφανίδη

10:00 Βύρωνας, πανελλήνιο πρωτάθλημα αεροβόλων όπλων ανδρών-γυναικών με την  συμμετοχή του ΠΑΟ

10:30 Χαϊδάρι, Βουλιαγμένη-Παναθηναϊκός , Πανελλήνιο πρωτάθλημα  υδατοσφαίρισης Νέων ανδρών 

10:30 Χανιά, ποδηλατικός  γύρος Άνοιξης με τη συμμετοχή του Κανελλόπουλου

10:30 Στόμιο Λάρισας, Kissavos road tour ποδηλασία με τη συμμετοχή των Λάβαρη,. Κατατζένη, Ζεγκλή, Γκαζώνη και Παπαδομιχελάκη

11:30 Χαϊδάρι, Παναθηναϊκός-ΑΕ Χαϊδαρίου, πανελλήνιο πρωτάθλημα Μίνι Παίδες υδατοσφαίριση

12:00 ΟΑΚΑ προπονητήριο 2 , Παναθηναϊκός-Ήφαιστος Πατρών μπάσκετ με αμαξίδιο Α2

13:00 κλειστό Κοντόπευκου Αγία Παρασκευή-Παναθηναϊκός μπάσκετ Α2 γυναικών 20η αγωνιστική

15:00 Χαλκίδα, ΟΠΕ Χαλκίδας-Παναθηναϊκός παμπαίδες βόλεϊ 

16:30 «Π.Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-Δάφνη Αγίου Δημητρίου παγκορασίδες βόλεί 

17:30 ΟΑΚΑ Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ Α1 ανδρών μπάσκετ 22η αγωνιστική 

18:30 Χαϊδάρι, Παναθηναϊκός-ΝΕ Λαμίας πανελλήνιο πρωτάθλημα Μίνι Παίδων υδατοσφαίρισης 

19:30 ΔΑΙΣ , Δούκας-Παναθηναϊκός 2ος ημιτελικός πρωταθλήματος ποδοσφαίρου σάλας

Τα βλέπουμε όλα πράσινα και στο Instagram. Ακολούθησέ μας!
ΜΟΙΡΑΣΟΥ ΤΟ
ΕΚΤΥΠΩΣΗ

ΕΞΕΔΡΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Παρασκευή, 19 Ιουλίου