ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ «ΠΡΑΣΙΝΩΝ» ΣΤΟΝ ΒΟΛΟ

Εξαιρετική η παρουσία του τμήματος Masters του Παναθηναϊκού στον Βόλο!

Κολύμβηση: Τα αποτελέσματα των «πράσινων» στον Βόλο

Το τμήμα Masters κολύμβησης του Παναθηναϊκού σάρωσε τα μετάλλια στον Βόλο και τα αποτελέσματα των αθλητών και αθλητριών του «τριφυλλιού» έχουν ως εξής:

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

Age Group

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Αντωνογεώργος Γιώργος

40-44

1ος 200 ελεύθερο, 6ος 100 ελεύθερο, 9ος 50 ελεύθερο

Βατικιώτης Κώστας

35-39

1ος 100 ελεύθερο, 2ος 50 ελεύθερο, 8ος 50 πεταλούδα

Γρηγοράκης Πέτρος

45-49

2ος 50 πρόσθιο, 2ος 100 πρόσθιο

Δαρζέντας Αρτέμης

35-39

1ος 50 ελεύθερο, 1ος 50 πεταλούδα, 2ος 100 πεταλούδα, 2ος 200 ύπτιο, 3ος 200 μικτή ατομική

Δεμέτης Βασίλης

35-39

1ος 200 ελεύθερο, 1ος 200 πρόσθιο, 1ος 200 μικτή ατομική

Κουρλιούρος Νίκος

35-39

1ος 50 πρόσθιο, 1ος 100 πρόσθιο, 2ος 200 πρόσθιο, 2ος 200 μικτή ατομική

Κυριτσόπουλος Βάϊος

30-34

3ος 50 ελεύθερο, 3ος 50 ύπτιο

Μαρίνος Οδυσσέας

40-44

3ος 50 πρόσθιο, 4ος 100 πρόσθιο, 8ος 50 πεταλούδα

Μπέλλος Σπύρος

35-39

1ος 100 ύπτιο, 1ος 200 ύπτιο, 1ος 100 μικτή ατομική, 1ος 100 πεταλούδα, 2ος 50 πεταλούδα

Παπουρτζής Νήφων

40-44

6ος 50 ύπτιο, 7ος 50 πρόσθιο, 8ος 100 ελεύθερο, 13ος 50 ελεύθερο

Στράτος Στέλιος

35-39

3ος 100 ύπτιο, 7ος 50 πεταλούδα

Τσώνος Αντώνης

60-64

1ος 50 ελεύθερο, 1ος 50 πεταλούδα, 1ος 100 πεταλούδα, 1ος 100 πρόσθιο, 1ος 200 μικτή ατομική

Φούγιας Γιώργος

40-44

3ος 200 ελεύθερο, 4ος 100 ύπτιο, 5ος 50 ύπτιο, 9ος 100 ελεύθερο, 14ος 50 ελεύθερο

Βαϊτσάκη Δήμητρα

25-29

1η 50 πεταλούδα, 1η 100 πεταλούδα, 1η 200 πεταλούδα

Δελιαλή Νέλλη

25-29

1η 100 ελεύθερο, 2η 200 ελεύθερο, 3η 50 ελεύθερο

Κεφαλέα Κίρκη

50-54

1η 100 μικτή ατομική, 2η 100 ελεύθερο, 2η 100 ύπτιο, 2η 50 πεταλούδα

Κόλεβα Στεφανία

60-64

1η 50 ελεύθερο, 1η 50 πρόσθιο, 1η 50 πεταλούδα, 1η 100 μικτή ατομική

Κουβέλη Βίκυ

50-54

1η 200 πεταλούδα

Κουρλιούρου Αγγελική

40-44

1η 100 πεταλούδα, 1η 200 πεταλούδα, 1η 100 ύπτιο, 1η 200 ύπτιο

Μαρκαντωνάκη Ηρώ

45-49

2η 200 πρόσθιο, 3η 50 ύπτιο, 3η 100 πρόσθιο, 4η 50 πρόσθιο, 6η 100 μικτή ατομική

Μούστου Μάχη

25-29

3η 50 πεταλούδα, 3η 200 ελεύθερο, 4η 50 ελεύθερο, 4η 100 ελεύθερο

Νικολή Ναυσικά

30-34

1η 50 πρόσθιο, 1η 100 πρόσθιο, 1η 200 πρόσθιο

Ντάλλα Αννέτ

50-54

2η 50 ελεύθερο, 2η 200 ελεύθερο, 2η 50 πρόσθιο, 3η 100 ελεύθερο

Παπαδοπούλου Ζωή

35-39

3η 50 ελεύθερο, 3η 100 ελεύθερο, 3η 50 πρόσθιο

Πέννα Υβόννη

35-39

1η 50 ελεύθερο, 1η 100 ελεύθερο, 1η 50 πεταλούδα, 1η 100 μικτή ατομική, 1η 200 μικτή ατομική

Τσιβίκη Ευτυχία

25-29

3η 100 ύπτιο, 3η 100 μικτή ατομική, 4η 200 ελεύθερο, 5η 50 ελεύθερο, 5η 100 ελεύθερο

Σκυταλοδρομία

Age Group

Θέση

Σύνθεση Ομάδας

4x50 ελεύθερο mix

100-119

Κυριτσόπουλος Βάϊος, Δελιαλή Νέλλη, Βαϊτσάκη Δήμητρα, Βατικιώτης Κώστας,

4x50 ελεύθερο mix

120-159

Παπουρτζής Νήφων, Κουρλιούρου Αγγελική, Τσιβίκη Ευτυχία, Αντωνογεώργος Γιώργος

4x50 ελεύθερο mix

160-199

Ντάλλα Αννέτ, Μούστου Μάχη, Δαρζέντας Αρτέμης, Γρηγοράκης Πέτρος

4x50 ελεύθερο mix

200-239

Κόλεβα Στεφανία, Παπαδοπούλου Ζωή, Φούγιας Γιώργος, Τσώνος Αντώνης

4x50 μικτή ομαδική mix

100-119

Κυριτσόπουλος Βάϊος, Κουρλιούρος Νίκος, Βαϊτσάκη Δήμητρα, Δελιαλή Νέλλη

4x50 μικτή ομαδική mix

120-159

Στράτος Στέλιος, Νικολή Ναυσικά, Δαρζέντας Αρτέμης, Μούστου Μάχη

4x50 μικτή ομαδική mix

160-199

Κεφαλέα Κίρκη, Γρηγοράκης Πέτρος, Δεμέτης Βασίλης, Πέννα Υβόννη

4x50 μικτή ομαδική mix

200-239

Μαρκαντωνάκη Ηρώ, Μαρίνος Οδυσσέας, Τσώνος Αντώνης, Ντάλλα Αννέτ

ΜΟΙΡΑΣΟΥ ΤΟ
ΕΚΤΥΠΩΣΗ

ΕΞΕΔΡΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Δευτέρα, 21 Ιανουαρίου