ΤΟ «ΠΡΑΣΙΝΟ» ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ

Ο Παναθηναϊκός Αθλητικός Όμιλος δίνει πολλές αγωνιστικές μάχες το Σαββατοκύριακο (15-16 Δεκεμβρίου) εντός και εκτός Αθηνών.

Το «πράσινο» πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου

Αναλυτικά το πρόγραμμα του Συλλόγου:

Σάββατο 15 Δεκεμβρίου

09:00-14:30 Βύρωνας, Κύπελλο Χριστουγέννων σκοποβολής που διοργανώνει ο ΠΑΟ

09:30 Τατόι , τοξοβολία, αγωνίζονται στους παίδες/παμπαίδες οι:Καρακανδάς Κων/νος στο σὐνθετο τόξο και οι Ρενιέρης Οδυσσέας και Παπαστάμος Νικόλαος στο ολυμπιακό τόξο.

11:00 «Π.Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-Μελάς Αγίου Ελευθερίου Κορασίδες 2 μπάσκετ 11η αγωνιστική ΕΣΚΑ

12:30 «Γ.Καλαφάτης» Παναθηναϊκός-Αστέρας Τρίπολης ποδόσφαιρο Κ17

13:00 Κηφισιά, Παναθηναϊκός-Νέοι Αρκτούροι , ποδόσφαιρο σάλας Κ16

15:00 Πάτρα , κολύμβηση , κύπελλο Χριστουγέννων ΝΕΠ με τη συμμετοχή του ΠΑΟ (Αριανούτσος, Θωμαδάκη, Μουμτζή, Τσιβελεκίδη και Πετράτου)

16:00 «Π.Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-ΑΕ Αμπελοκήπων βόλεϊ κορασίδες

17:00 Βόλος , χειμερινοί αγώνες Masters κολύμβησης και ο ΠΑΟ συμμετέχει με τους εξής αθλητές: Βαϊτσάκη Δήμητρα, Δελιαλή Νέλλη, Κεφαλέα Κίρκη, Κόλεβα Στεφανία, Κουβέλη Βίκυ, Κουρλιούρου Αγγελική, Μαρκαντωνάκη Ηρώ, Μούστου Μάχη, Νικολή Ναυσικά, Ντάλα Αννέτ, Παπαδοπούλου Ζωή, Πέννα Υβόννη, Τσιβίκη Ευτυχία, Αντωνογεώργος Γιώργος, Βατικιώτης Κώστας, Γρηγοράκης Πέτρος, Δαρζέντας Αρτέμης, Δεμέτης Βασίλης, Καρούντζος Λάμπρος, Κουρλιούρος Νίκος, Κυριτσόπουλος Βάϊος, Μαρίνος Οδυσσέας, Μπέλλος Σπύρος, Παπουρτζής Νήφων, Στράτος Στέλιος, Τσώνος Αντώνης, Φούγιας Γιώργος.

20:00 Γουδή, Παναθηναϊκός-Ηλυσιακός πόλο Α2 ανδρών 2η αγωνιστική

21:30 «Π.Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-Αναγέννηση Γραμ. 11η αγωνιστική ΕΣΚΑ μπάσκετ Κορασίδες

Κυριακή 16 Δεκεμβρίου

09:00 Τατόι , τοξοβολία, Σύνθετο τόξο Ανδρών/γυναικών Α' Κατηγορία: Σταμίρης Ιωάννης, Κουκουζέλης Ανδρέας, Φούντζουλας Γεώργιος και Δούκα Άννα. Ολυμπιακό τόξο ανδρών Α' Κατηγορία: Κωνσταντόπουλος Δημήτριος, Χρονόπουλος Γρηγόριος, Μπλάνης Φώτιος και Μακρής Γεώργιος. Ολυμπιακό τόξο γυναικών Α' Κατηγορία: Λιούτα Σταυρούλα, Σκαρτσιάρη Ευγενία, Κουγιανού Πηνελόπη, Μητσιάκη Ελένη, Τσιάκα Χριστιάνα, Διαμαντοπούλου Έλενα. Κατηγορία barebow τόξου: Καισάριος Ιωάννης Ολυμπιακό γυναικών Β' Κατηγορία: Γκέλη Ειρήνη, Χαιριστανίδου Ελένη, Στεφανή Φωτεινή.

09:00 Βόλος , χειμερινοί αγώνες Masters κολύμβησης και ο ΠΑΟ συμμετέχει με τους εξής αθλητές: Βαϊτσάκη Δήμητρα, Δελιαλή Νέλλη, Κεφαλέα Κίρκη, Κόλεβα Στεφανία, Κουβέλη Βίκυ, Κουρλιούρου Αγγελική, Μαρκαντωνάκη Ηρώ, Μούστου Μάχη, Νικολή Ναυσικά, Ντάλα Αννέτ, Παπαδοπούλου Ζωή, Πέννα Υβόννη, Τσιβίκη Ευτυχία, Αντωνογεώργος Γιώργος, Βατικιώτης Κώστας, Γρηγοράκης Πέτρος, Δαρζέντας Αρτέμης, Δεμέτης Βασίλης, Καρούντζος Λάμπρος, Κουρλιούρος Νίκος, Κυριτσόπουλος Βάϊος, Μαρίνος Οδυσσέας, Μπέλλος Σπύρος, Παπουρτζής Νήφων, Στράτος Στέλιος, Τσώνος Αντώνης, Φούγιας Γιώργος.

09:00-14:30-:Βύρωνας, κύπελλο Χριστουγέννων σκοποβολής που διοργανώνει ο ΠΑΟ.

11:00 Αγ. Ιερόθεος (Χωράφα) Ατρόμητηος-Παναθηναϊκός Κ15 ποδόσφαιρο

11:30 «Γ.Καλαφάτης» Παναθηναϊκός-Παναιτωλικός Κ19 ποδόσφαιρο

11:45 Κηφισιά, Παναθηναϊκός-Αναγέννηση Θρακομακεδόνων Κ12 ποδόσφαιρο σάλας

13:45 Κηφισιά, Παναθηναϊκός-Πήγασος Νέου Κόσμου Κ18 ποδόσφαιρο σάλας

15:00 Πάτρα, κολύμβηση , κύπελλο Χριστουγέννων ΝΕΠ με τη συμμετοχή του ΠΑΟ (Αριανούτσος, Θωμαδάκη, Μουμτζή, Τσιβελεκίδη και Πετράτου)

16:30 «Π. Γιαννακόπουλος » Παναθηναϊκός-Θέτις βόλεϊ νεάνιδες

17:00 Αιγάλεω, ΑΟ Αιγάλεω - Παναθηναϊκός βόλεϊ γυναικών Pre League 9η αγωνιστική

17:00 Πυλαία ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός μπάσκετ Α1 ανδρών 9η αγωνιστική

17:30 «Π. Νικολαϊδης» Φάρος Κερατσινίου-Παναθηναϊκός μπάσκετ Α2 γυναικών 8η αγωνιστική

18:30 «Π. Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-Ηρακλής Χαλκίδας 11η αγωνιστική ΕΣΠΑΑΑ βόλεϊ Παίδες

19:00 ΟΑΚΑ Παναθηναϊκός-Ατρόμητος Superleague ποδόσφαιρο ανδρών

19:30 Πολιτεία, Παναθηναϊκός-Ερμής Ζωγράφου 15η αγωνιστική ποδόσφαιρο σάλας άνδρες

20:30 «Π.Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-Πανελλήνιος βόλεϊ έφηβοι 11η αγωνιστική ΕΣΠΑΑΑ

Τα βλέπουμε όλα πράσινα και στο Instagram. Ακολούθησέ μας!
ΜΟΙΡΑΣΟΥ ΤΟ
ΕΚΤΥΠΩΣΗ

ΕΞΕΔΡΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Τετάρτη, 19 Ιουνίου