ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ: ΟΙ «ΜΑΧΕΣ» ΤΩΝ «ΠΡΑΣΙΝΩΝ» ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

Τις δικές τους «μάχες» θα δώσουν και φέτος τα τμήματα Κορασίδων και Νεανίδων του Παναθηναϊκού με στόχο να κρατήσουν ψηλά την «πράσινη σημαία» και να κάνουν και πάλι περήφανο το σύλλογο.

Παναθηναϊκός: Οι «μάχες» των «πράσινων» κοριτσιών

Πιο συγκεκριμένα οι Νεάνιδες θέλουν να παραμείνουν στην κορυφή του Πρωταθλήματος ΕΣΚΑ, με το πρώτο τζάμπολ της χρονιάς να είναι προγραμματισμένο για την 1η Οκτωβρίου εντός έδρας κόντρα στον Αθηναϊκό.

Από εκεί και πέρα στη «μάχη» πιο νωρίς θα ριχθούν και οι Κορασίδες πιο νωρίς από τις Νεάνιδες καθώς στις 29 Σεπτεμβρίου οι «πράσινες» θα αγωνιστούν εκτός έδρας με τον ΚΑΟ Μελίσσιων και σίγουρα η ήττα πέρσι από τον Ιάσων Κολωνού, που πήρε το Πρωτάθλημα, «πόνεσε» το τμήμα που είναι έτοιμο για την αντεπίθεση.

ΕΣΚΑ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

1η Αγωνιστική (01/10/2018 21:45) Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ -Αθηναϊκός ΑΣ

2η Αγωνιστική (08/10/2018 21:30) ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ: ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου-Παναθηναϊκός ΑΟ

3η Αγωνιστική (15/10/2018 21:00) ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α: ΓΣ Ηλιούπολης -Παναθηναϊκός ΑΟ

4η Αγωνιστική (22/10/2018 21:45) Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ -Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.

5η Αγωνιστική (29/10/2018 21:45) ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ: ΓΣ ΑΓ. Παρασκευής -Παναθηναϊκός ΑΟ

6η Αγωνιστική (05/11/2018 21:45) Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ -ΑΕΣ Ιάσων Κολωνού

7η Αγωνιστική (12/11/2018 21:45) ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ.: ΑΟ Κρόνος Γέρακα -Παναθηναϊκός ΑΟ

8η Αγωνιστική (19/11/2018 21:45) Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ -ΑΟ Αμύντας

9η Αγωνιστική (26/11/2018 20:00) ΖΩΦΡΙΑΣ: Ευνικός ΓΑΣ-Παναθηναϊκός ΑΟ

10η Αγωνιστική (03/12/2018 21:30) Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ): Αθηναϊκός ΑΣ-Παναθηναϊκός ΑΟ

11η Αγωνιστική (10/12/2018 21:45) Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ-ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου

12η Αγωνιστική (17/12/2018 21:45) Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ-ΓΣ Ηλιούπολης

13η Αγωνιστικη (14/01/2019 21:30) ΖΩΓΡΑΦΟΥ: Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. -Παναθηναϊκός ΑΟ

14η Αγωνιστική (21/01/2019 21:45) Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ-ΓΣ ΑΓ. Παρασκευής

15η Αγωνιστική (28/01/2019 21:30) ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ.: ΑΕΣ Ιάσων Κολωνού-Παναθηναϊκός ΑΟ

16η Αγωνιστική (04/02/2019 21:45) Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ -ΑΟ Κρόνος Γέρακα

17η Αγωνιστική (11/02/2019 21:30) ΥΜΗΤΤΟΥ: ΑΟ Αμύντας -Παναθηναϊκός ΑΟ

18η Αγωνιστική (18/02/2019 21:45) Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ –Ευνικός ΓΑΣ

ΕΣΚΑ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

1η Αγωνιστική (29/09/2018 20:30) ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β: ΚΑΟ Μελίσσιων -Παναθηναϊκός ΑΟ

2η Αγωνιστική (06/10/2018 21:30) Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ -ΑΟ Άρης Πετρούπολης

3η Αγωνιστική (13/10/2018 15:00) ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ: ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου-Παναθηναϊκός ΑΟ

4η Αγωνιστική (20/10/2018 21:30) Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ-ΑΟ Κρόνος Γέρακα

5η Αγωνιστική (27/10/2018 12:00) ΖΩΦΡΙΑΣ: Ευνικός ΓΑΣ-Παναθηναϊκός ΑΟ

6η Αγωνιστική (03/11/2018 16:30) Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ): Αθηναϊκός ΑΣ-Παναθηναϊκός ΑΟ

7η Αγωνιστική (10/11/2018 21:30) Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ-ΓΣ Προμηθέας

8η Αγωνιστική (24/11/2018 12:30) ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ: ΑΕΝ Κηφισιάς-Παναθηναϊκός ΑΟ

9η Αγωνιστική (01/12/2018 21:30) Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ-ΑΕΣ Ιάσων Κολωνού

10η Αγωνιστική (08/12/2018 17:00) ΥΜΗΤΤΟΥ: ΑΟ Αμύντας –Παναθηναϊκός ΑΟ

11η Αγωνιστική (15/12/2018 21:30) Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ-ΑΟΚ Αναγέννηση Γραμ.

12η Αγωνιστική (22/12/2018 21:30) Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ -ΚΑΟ Μελίσσιων

13η Αγωνιστική (12/01/2019 18:15) ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ.: ΑΟ Άρης Πετρούπολης -Παναθηναϊκός ΑΟ

14η Αγωνιστική (19/01/2019 21:30) Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ -ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου

15η Αγωνιστική (26/01/2019 21:00) ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ.: ΑΟ Κρόνος Γέρακα-Παναθηναϊκός ΑΟ

16η Αγωνιστική (02/02/2019 21:30) Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ -Ευνικός ΓΑΣ

17η Αγωνιστική (09/02/2019 21:30) Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ -Αθηναϊκός ΑΣ

18η Αγωνιστική (16/02/2019 14:30) Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ: ΓΣ Προμηθέας -Παναθηναϊκός ΑΟ

19η Αγωνιστική (23/02/2019 21:30) Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ -ΑΕΝ Κηφισιάς

20η Αγωνιστική (02/03/2019 12:30) ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ.: ΑΕΣ Ιάσων Κολωνού-Παναθηναϊκός ΑΟ

21η Αγωνιστική (16/03/2019 21:30) Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ -ΑΟ Αμύντας

22η Αγωνιστική (23/03/2019 20:00) ΚΑΒΑΡΝΟΥ: ΑΟΚ Αναγέννηση Γραμ. -Παναθηναϊκός ΑΟ

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’

1η Αγωνιστική (29/09/2018 19:30) ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ: ΓΣ Αγ. Παρασκευής Β. –Παναθηναϊκός ΑΟ Β’

2η Αγωνιστική (06/10/2018 11:00) Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ Β’-ΑΕΝ Κηφισίας Β’

3η Αγωνιστική (13/10/2018 21:00) ΜΠΟΘΟΥ: ΓΣ Περιστερίου Β’-Παναθηναϊκός ΑΟ Β’

4η Αγωνιστική (20/10/2018 12:00) ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ: Μελάς Αγ.Ελευθερ.Β’-Παναθηναϊκός ΑΟ Β’

5η Αγωνιστική (27/10/2018 11:00) Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ Β’-ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου Β’

6η Αγωνιστική (03/11/2018 13:30) ΓΕΡΑΚΑ ΑΝ. : ΑΟ Κρόνος Γέρακα Β’-Παναθηναϊκός ΑΟ Β’

7η Αγωνιστική (10/11/2018 11:00) Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ Β’- Ευνικός ΓΑΣ Β’

8η Αγωνιστική (24/11/2018 11:00) Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ Β’-ΓΣ ΑΓ. Παρασκευής Β΄

9η Αγωνιστική (01/12/2018 12:30) ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣ: ΑΕΝ Κηφισιάς Β’-Παναθηναϊκός ΑΟ Β’

10η Αγωνιστική (08/12/2018 11:00) Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ Β’-ΓΣ Περιστερίου Β’

11η Αγωνιστική (15/12/2018 11:00) Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ Β’-Μελάς ΑΓ. Ελευθερ. Β΄

12η Αγωνιστική (22/12/2018 15:00) ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ: ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου Β’-Παναθηναϊκός ΑΟ Β’

13η Αγωνιστική (12/01/2019 11:00) Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ Β’-AO Kρόνος Γέρακα Β΄

14η Αγωνιστική (19/01/2019 12:00) ΖΩΦΡΙΑΣ: Ευνικός ΓΑΣ Β’-Παναθηναϊκός ΑΟ Β.,

 

ΜΟΙΡΑΣΟΥ ΤΟ
ΕΚΤΥΠΩΣΗ

ΕΞΕΔΡΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Δευτέρα, 10 Δεκεμβρίου