ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ: ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΙ ΕΦΗΒΩΝ ΣΤΗΝ ΕΣΚΑ!

Στις 25 Σεπτεμβρίου ξεκινούν την προσπάθεια τους οι Παίδες του Παναθηναϊκού με στόχο να παραμείνουν στην κορυφή του Πρωταθλήματος που κατέκτησαν πέρσι

Παναθηναϊκός: Το πρόγραμμα των πρωταθλητών Παίδων και Εφήβων στην ΕΣΚΑ!

Έτοιμοι να παραμείνουν στην κορυφή της ΕΣΚΑ στην οποία και βρέθηκαν στις 19 Μαρτίου είναι οι Παίδες του Παναθηναϊκού που ξεκινούν το ταξίδι τους με στόχο να σηκώσουν και πάλι το τρόπαιο της διοργάνωσης.

Έξι χρόνια αποχής από το συγκεκριμένο τίτλο είναι πολλά για το «τριφύλλι» και άπαντες στο τμήμα δεν θέλουν να το ξαναζήσουν αυτό. Πλέον στις 25 Σεπτεμβρίου τα «τριφύλλια» θα έχουν το πρώτο τζάμπολ της χρονιάς εκτός έδρας κόντρα στην Αγία Παρασκευή και θέλουν μόνο τη νίκη.

Από εκεί και πέρα με βάση το πρόγραμμα των αγώνων την ένατη αγωνιστική της διοργάνωσης και στις 20 Νοεμβρίου ο Παναθηναϊκός ΑΟ θα αντιμετωπίσει εντός έδρας στο κλειστό «Παύλος Γιαννακόπουλος» τον ΓΣ Περιστερίου, την ομάδα δηλαδή που νίκησε στον περσινό τελικό με 73-62 στο ίδιο γήπεδο.

ΕΣΚΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

1η Αγωνιστική (25/09/2018 20:00) ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ: ΑΓ. Παρασκευή-Παναθηναϊκός ΑΟ

2η Αγωνιστική (02/10/2018 20:00) Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ-ΑΟ Άρης Πετρούπολης

3η Αγωνιστική (09/10/2018 20:30) ΟΛΥΜΠΙΟ: Εκπαιδ/ρια ο Πλάτων-Παναθηναϊκός ΑΟ

4η Αγωνιστική (16/10/2018 20:00) Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ-ΑΣΕ Δούκα

5η Αγωνιστική (23/10/2018 20:15) ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ: ΓΑΟ Κουκουβάουνων-Παναθηναϊκός ΑΟ

6η Αγωνιστική (30/10/2018 20:00) ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ: ΑΣΚ Τριπλή Κορώνα-Παναθηναϊκός ΑΟ

7η Αγωνιστική (06/11/2018 20:00) Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ-ΑΕΚ

8η Αγωνιστική (13/11/2018 20:00) ΠΑΠΑΓΟΥ: ΑΣ Ολυμπιάδα Παπ.-Παναθηναϊκός ΑΟ

9η Αγωνιστική (20/11/2018 20:00) Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ-ΓΣ Περιστερίου

10η Αγωνιστική (27/11/2018 20:00) ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ: ΑΟΚ Ακαδημία Αθ.-Παναθηναϊκός ΑΟ

11η Αγωνιστική (04/12/2018 20:00) Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ-ΑΣ Κολλεγίου Ντερή

12η Αγωνιστική (11/12/2018) Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ-Καλαθ/ση Αγ. Παρασκευής

13η Αγωνιστική (18/12/2018 21:30) ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ.: ΑΟ Άρης Πετρούπολης-Παναθηναϊκός ΑΟ

14η Αγωνιστική (08/01/2019 20:00) Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ-Εκπαιδευτήρια «ο Πλάτων»

15η Αγωνιστική (15/01/2018 20:00) Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ: ΑΣΕ Δούκα-Παναθηναϊκός ΑΟ

16η Αγωνιστική (22/01/2019 20:00) Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ-ΓΑΟ Κουκουβάουνων

17η Αγωνιστική (29/01/2019 20:00) Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ-ΑΣΚ Τριπλή Κορώνα

18η Αγωνιστική (05/02/2019 20:00) Δ.Γ.ΑΓ. ΘΩΜΑ: ΑΕΚ-Παναθηναϊκός ΑΟ

19η Αγωνιστική (12/02/2019 20:00) Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ-ΑΣ. Ολυμπιάδα Παπ.

20η Αγωνιστική (19/02/2019 20:00) ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ: ΓΣ Περιστερίου-Παναθηναϊκός ΑΟ

21η Αγωνιστική (26/02/2019 20:00) Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ-ΑΟΚ Ακαδημία Αθ.

22η Αγωνιστική (05/03/2019 20:00) ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ: ΑΣ Κολλεγίου Ντερή-Παναθηναϊκός ΑΟ

ΕΣΚΑ-Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ

1η Αγωνιστική (25/09/2018 21:30) AΠΟΛΛΩΝΟΣ: ΓΣ Απόλλων-Παναθηναϊκός ΑΟ

2η Αγωνιστική (02/10/2018 21:30) Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ-Ε.Φ.Α.Ο.Ζ

3η Αγωνιστική (09/10/2018 21:30) ΠΑΠΑΓΟΥ: ΑΣ Παπάγου-Παναθηναϊκός ΑΟ

4η Αγωνιστική (16/10/2018 21:30) Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ-ΑΣΕ Δούκα

5η Αγωνιστική (23/10/2018 21:30) ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ: Πανερυθραϊκός ΑΣ-Παναθηναϊκός ΑΟ

6η Αγωνιστική (30/10/2018 21:30) ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ: ΑΣΚ Τριπλή Κορώνα-Παναθηναϊκός ΑΟ

7η Αγωνιστική (06/11/2018 21:30) Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ-ΑΕΚ

8η Αγωνιστική (13/11/2018 21:30) ΥΜΗΤΤΟΥ: ΑΟ Αμύντας-Παναθηναϊκός ΑΟ

9η Αγωνιστική (20/11/2018 21:30) Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ-ΓΣ Περιστερίου

10η Αγωνιστική (27/11/2018 21:30) ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ: ΑΟΚ Ακαδημία Αθ.-Παναθηναϊκός ΑΟ

11η Αγωνιστική (04/12/2018 21:30) Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ-ΑΣ Κολλεγίου Ντερή

12η Αγωνιστική (11/12/2018) Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ-ΓΣ Απόλλων

13η Αγωνιστική (18/12/2018 21:30) ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ.: Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.-Παναθηναϊκός ΑΟ

14η Αγωνιστική (08/01/2019 21:30) Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ-ΑΣ Παπάγου

15η Αγωνιστική (15/01/2019 21:30) Π.Α.Κ. ΔΑΪΣ: ΑΣΕ Δούκα-Παναθηναϊκός ΑΟ

16η Αγωνιστική (22/01/2019 21:30) Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ-Πανερυθραϊκός ΑΣ

17η Αγωνιστική (29/01/2019 21:30) Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ-ΑΣΚ Τριπλή Κορώνα

18η Αγωνιστική (05/02/2019 21:30) Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ: ΑΕΚ-Παναθηναϊκός ΑΟ

19η Αγωνιστική (12/02/2019 21:30) Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ-ΑΟ Αμύντας

20η Αγωνιστική (19/02/2019 21:30) ΑΝΔΡ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ: ΓΣ Περιστερίου-Παναθηναϊκός ΑΟ

21η Αγωνιστική (26/02/2019 21:30) Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Παναθηναϊκός ΑΟ-ΑΟΚ Ακαδημία Αθ.

22η Αγωνιστική (05/03/2019) ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ: ΑΣ Κολλεγίου Ντερή-Παναθηναϊκός ΑΟ

 

 

ΜΟΙΡΑΣΟΥ ΤΟ
ΕΚΤΥΠΩΣΗ

ΕΞΕΔΡΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Δευτέρα, 10 Δεκεμβρίου