ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΑΛΑΣ: ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ «ΠΡΑΣΙΝΟ» ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΧΡΟΝΙΑΣ

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της «μεγάλης» κατηγορίας στο ποδόσφαιρο σάλας και ο Παναθηναϊκός  που φέτος θα χρησιμοποιεί το κλειστό της Κυψέλης ως έδρα έμαθε τη σειρά με την οποία θα αντιμετωπίσει τους αντιπάλους του.

Ποδόσφαιρο σάλας: Αυτό θα είναι το «πράσινο» πρόγραμμα της νέας χρονιάς

Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος ανδρών για τη σεζόν 2018-19

1η αγωνιστική:

Νέο Ικόνιο Σάλας – Καλλιθέα Futsal

Ερμής Ζωγράφου – Ολυμπιάδα Αγ. Παρασκευής

Σαλαμίνα – ΑΕΚ

Δούκας – Μινώταυρος

Κόμπρα – Ηνίοχος

ΠΑΟ Futsal – Επίλεκτη Ακαδημία Αθηνών

 

2η αγωνιστική:

Ερμής Ζωγράφου – Νέο Ικόνιο Σάλας

Καλλιθέα  Futsal – Σαλαμίνα

Ολυμπιάδα Αγ. Παρασκευής – Δούκας

ΑΕΚ – Κόμπρα

Μινώταυρος – ΠΑΟ Futsal

Επίλεκτη Ακαδημία Αθηνών – Ηνίοχος

 

3η αγωνιστική:

Νέο Ικόνιο Σάλας – Σαλαμίνα

Δούκας – Ερμής Ζωγράφου

Κόμπρα – Καλλιθέα Futsal

ΠΑΟ Futsal – Ολυμπιάδα Αγ. Παρασκευής

Επίλεκτη Ακαδημία Αθηνών – ΑΕΚ

Ηνίοχος – Μινώταυρος

 

4η αγωνιστική:

Νέο Ικόνιο Σάλας – Δούκας

Σαλαμίνα – Κόμπρα

Ερμής Ζωγράφου – ΠΑΟ Futsal

Καλλιθέα Futsal – Επίλεκτη Ακαδημία Αθηνών

Ολυμπιάδα Αγ. Παρασκευής – Ηνίοχος

ΑΕΚ – Μινώταυρος

 

5η αγωνιστική:

Νέο Ικόνιο Σάλας – Κόμπρα

ΠΑΟ Futsal – Δούκας

Επίλεκτη Ακαδημία Αθηνών – Σαλαμίνα

Ηνίοχος – Ερμής Ζωγράφου

Μινώταυρος – Καλλιθέα Futsal

ΑΕΚ – Ολυμπιάδα Αγ. Παρασκευής

 

6η αγωνιστικη:

ΠΑΟ Futsal – Νέο Ικόνιο Σάλας

Κόμπρα – Επίλεκτη Ακαδημία Αθηνών

Δούκας – Ηνίοχος

Σαλαμίνα – Μινώταυρος

Ερμής Ζωγράφου – ΑΕΚ

Καλλιθέα Futsal – Ολυμπιάδα Αγ. Παρασκευής

 

7η αγωνιστική:

Νέο Ικόνιο Σάλας – Επίλεκτη Ακαδημία Αθηνών

Ηνίοχος – ΠΑΟ Futsal

Μινώταυρος – Κόμπρα

ΑΕΚ – Δούκας

Ολυμπιάδα Αγ. Παρασκευής – Σαλαμίνα

Καλλιθέα Futsal – Ερμής Ζωγράφου

 

8η αγωνιστική:

Ηνίοχος – Νέο Ικόνιο Σάλας

Επίλεκτη Ακαδημία Αθηνών – Μινώταυρος

ΠΑΟ Futsal – ΑΕΚ

Κόμπρα – Ολυμπιάδα Αγ. Παρασκευής

Δούκας – Καλλιθέα Futsal

Σαλαμίνα – Ερμής Ζωγράφου

 

9η αγωνιστική:

Νέο Ικόνιο Σάλας – Μινώταυρος

ΑΕΚ – Ηνίοχος

Ολυμπιάδα Αγ. Παρασκευής – Επίλεκτη Ακαδημία Αθηνών

Καλλιθέα Futsal – ΠΑΟ Futsal

Ερμής Ζωγράφου – Κόμπρα

Σαλαμίνα – Δούκας

 

10η αγωνιστική:

ΑΕΚ – Νέο Ικόνιο Σάλας

Μινώταυρος – Ολυμπιάδα Αγ. Παρασκευής

Ηνίοχος – Καλλιθέα Futsal

Επίλεκτη Ακαδημία Αθηνών – Ερμής Ζωγράφου

ΠΑΟ Futsal – Σαλαμίνα

Κόμπρα – Δούκας

 

11η αγωνιστική:

Ολυμπιάδα Αγ. Παρασκευής – Νέο Ικόνιο Σάλας

Καλλιθέα Futsal – ΑΕΚ

Ερμής Ζωγράφου – Μινώταυρος

Σαλαμίνα – Ηνίοχος

Δούκας – Επίλεκτη Ακαδημία Αθηνών

Κόμπρα – ΠΑΟ Futsal

 

*Στον 2ο γύρο οι έδρες είναι αντίθετες

ΜΟΙΡΑΣΟΥ ΤΟ
ΕΚΤΥΠΩΣΗ

ΕΞΕΔΡΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Πέμπτη, 18 Οκτωβρίου